JUSTIN_HOGAN-BIRDMAN-YOUNGTHUG-1

Nowe informacje w sprawie ostrzelania busa Lil Wayne’a. Osoba, która dokonała ostrzału oskarża o spisek Birdmana i Young Thug’a, z którymi reprezentant Young Money jest obecnie w konflikcie.

Ostatnie miesiące przyniosły nam wiele spięć na lini BirdmanLil Wayne, w cały konflikt wmieszał się jeszcze jeden raper Young Thug. W całym sporze chodzi o naprawdę wielkie pieniądze, otóż Weezy chce od swojego dawnego wydawcy 51 milionów dolarów zadośćuczynienia.

Bus Lil Wayne’a został ostrzelany w kwietniu przez Jimmiego Carltona Winfrey’a, który jest koncertowym menadżerem Young Thug’a. Podobno atak na popularnego rapera miał mu przynieść lepszą pozycję w gangu.

Teraz dowiadujemy się od dzienikarza z Atlanty pracującego dla WSB-TV, że zamachowiec działał na zlecenie Birdmana i Young Thug’a. Miał on ich oskarżyć o spisek, podobno Thugger miał stać za opracowaniem planu całej akcji. Prokuratura chce powiązać broń, z której strzelano w kwietniu z bronią występującą w klipie „With That”. Klip teraz figuruje jako dowód w sprawie.

Całkiem niedawno w jednym z klubów w Miami szef Cash Money rzucił w swojego byłego podopiecznego drinkiem. Jak widać do spięć dochodzi cały czas,

Birdman i Young Thug planowali zabić Lil Wayne’a?

| Newsy |
O Autorze
-