Kali ostro o uchodźcach

W sprawie niecichnącego tematu uchodźców postanowił wypowiedzieć się krakowski raper.

– „Co sądzicie na temat zalewającej Europę fali uchodźców ? Ja pomimo dużej dawka altruizmu i empatii w sobie, widzę realne zagrożenie z kilku względów.
Unia Europejska wyraźnie narzuciła państwom wspólnoty przyjęcie określonej liczby uchodźców choć nas obywateli nikt nie zapytał o zdanie. Rząd pomaga ludziom, którzy gdybyśmy byli w podobnej sytuacji rozstrzelali by nas po przekroczeniu Syryjskiej granicy za to w co i w kogo wierzymy. Brawo. Wielu Polaków głoduje bez środków na życie bo przecież nie ma budżetu na pomoc a tutaj proszę, nowe mieszkania dla uchodźców. Na szczęście dla nas a nieszczęście np. Niemców nie będą u nas długo bo te nieroby chcą wysokiego socjalu. Widziałem nagrania tych zdrowych „kobiet i dzieci” głównie w wieku poborowym, którzy gardzą każdą butelką wody dostarczaną do pociągu. Pomagamy komuś kto nas nienawidzi i skieruje w końcu się przeciwko nam.

Od kilku dni zastanawiało mnie dlaczego Bruksela nie wzięła pod uwagę możliwości a właściwie faktu, iż pośród ludzi uciekających przed wojną znajdują się bojownicy ISIS, którzy bez użycia siły przedostają się do Europy? Tak więc „odrobiłem zadanie domowe” i wysnułem śmiały wniosek, iż pod płaszczem dobrodusznej chęci pomocy kryje się bardziej niecny plan tych samych ludzi, którzy od kilku stuleci wprowadzają plan Nowego Porządku Świata. Kiedyś posłużyli się nazistami, a teraz islamistami, którzy nienawidzą chrześcijan jak niczego na świecie więc plan zarżnięcia w ten sposób setek milionów krzyżowców jest na prawdę genialny. Ktoś zarzuci mi na pewno że brnę w kolejną teorię spiskową i tych odeślę do internetu aby na własną rękę przeprowadzili poszukiwania materiałów, których nie zobaczycie w mediach. Natkniecie się na dowody ku temu, iż tak jak kiedyś Bin Ladena i Al Kaidę tak teraz ISIS stworzył i wyposażył nikt inny jak CIA.

Mamy do czynienia z zaplanowaną inwazją, która dla nas europejczyków i obywateli reszty świata dobrze się nie skończy. Obawiam się, że może to być początek 3 Wojny Światowej bo ISIS jest najbogatszą organizacją terrorystyczną w dziejach ludzkości i kwestią czasu jest tylko kiedy uśpieni bojownicy złapią za broń, którą wycelują we mnie i w Ciebie i nasze krzyżyki noszone na szyjach.
Mam nadzieję, że się mylę..

Będę podrzucać materiały popierające wspomniane hipotezy a Was proszę o czujność i otwartość umysłu.
Nie daj wiary mediom bądź niezależnym dziennikarzem i sam wyciągaj wnioski.” – napisał Kali.

Kali ostro o uchodźcach

| Newsy |
O Autorze
-