Koniec beefu na linii Kali – Popek

Beef krakowskiej Firmy z Kalim zaczął się w 2010 roku, kiedy to autor „Gdy zgaśnie słońce” postanowił działać na własną rękę i ruszył z wydawnictwem solowym. Na wspomnianym albumie Kali zawarł kawałek „Żyję Zamiast Polec”, w którym w niezbyt przychylny sposób opisał swoich byłych kolegów z Firmy. Bosski Roman, Popek i Tadek odpowiedzieli na ten numer dissem „Filar z waty”, który zapoczątkował konflikt na krakowskiej scenie.

Po upływie trzech lat od tamtych wydarzeń, w poprzednią sobotę podczas występu Kaliego w Londynie doszło do niespodziewanego pojednania z Popkiem. – Zobaczymy co czas przyniesie, ale Kali i Pop mają razem sztamę – powiedział ze sceny Kali. – Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Jesteśmy w stanie sobie podać rękę, dalej jesteśmy braćmi – dodał obecny na koncercie Popek. – Trzeba się szanować, kochać i zmieniać świat na lepsze – podsumował pojednanie z Królem Albanii Kali.

– Bez zbędnych słów, konflikt między mną a Popkiem został zażegnany – skwitował na koniec Kali i zapowiedział wspólny utwór z Królem Albanii. – Szykuje się kolaboracja w postaci kawaliny na nowy album Pawła. Pozdro Pop stary wariacie! – napisał szef Ganja Mafii.

Popek potwierdził tylko słowa Kaliego. – Bracia znów razem – napisał na FB raper.

Koniec beefu na linii Kali – Popek

| Newsy |
O Autorze
-