Paluch opowiada o swojej drodze do sukcesu

Paluch zaczął być szerzej rozpoznawalny na scenie dopiero przy premierze swojego czwartego solowego albumu. Za sprawą następnej płyty „Niebo” trafił do dużego grona słuchaczy i otrzymał wyróżnienie w postaci złotej płyty. Dzisiaj śmiało można o nim powiedzieć, że osiągnął sukces – ma na koncie kilka złotych płyt, jedną platynę i zagrał setki koncertów w całej Polsce. Jednak droga na szczyt nie była usłana różami i o tym postanowił opowiedzieć swoim fanom. Poniżej znajduje się jego pełna wypowiedź.

Czasami slysze od ludzi „…chetnie bym sie z tobą zamienił…”lub „…ty to masz dobrze, masz łatwiej…” Oczywiscie najcześciej słysze to od osób trzecich, od kogos kto mnie nie zna i nie wie jak wyglada moje zycie. Widzą tylko finalną wersję mnie, klip lub słyszą tylko utwór. Powierzchownie oceniając jako typa który ma spoko życie bo tak właściwie „nic nie robi, tylko ten rap”. Ostatnie 10 lat mojego zycia spędziłem na pisaniu 12 albumów godząc życie rodzinne, zawodowe (praca w gastro po 12h), wychowywanie dzieci z graniem koncertów często za pare złotych lub zwroty. Ci którzy mówią że dzis mam łatwiej nie widzą jak ciężką drogę przeszedłem i ile wysiłku musiałem włożyć w to zeby byc tu gdzie jestem. Bez lizania dupy, wydawcy w postaci dużej wytwórni, telewizji, rotacji w radio. Dziekuje tym którzy są ze mną przez cały ten czas, bo dzieki Waszemu wsparciu ide dalej. Dzieki też tym którzy mówią „masz łatwiej” bo dzieki Wam wiem jak wysoko dotarłem. Dużo zdrowia i wytrwałości ziomale – napisał Paluch.

Raper obecnie skupia się nad swoim kolejnym krążkiem „10/29„, który swoją premierę ma mieć 4 marca 2016 roku. Pod koniec grudnia ma zostać opublikowany drugi singiel promujący to wydawnictwo. Do tej pory został wypuszczony jeden klip do kawałka „Taki jestem„.

Paluch opowiada o swojej drodze do sukcesu

| Newsy |
O Autorze
-