Policja zatrzymała Żuroma

W ramach śledztwa w sprawie porwania Fabiana Nadolskiego warszawski raper spędził w areszcie 2 dni. Już od dłuższego czasu Żurom nie udziela się muzycznie tylko działa społecznie i udziela się w różnych akcjach i sprawach osób niesłusznie pomówionych. Jedna z takich spraw doprowadziła do tego, że został zatrzymany przez stołeczną policję.

Fragment protokołu z zatrzymania i wyjaśnienie sprawy:

„Przyczyny zatrzymania – Osoba podejrzana o to, że w dniu 24.11.2015 r. wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami dokonała uprowadzania małoletniego Fabiana Nadolskiego to jest o czyn z artykułu 211 KK, zachodzi obawa ukrycia się i zatarcia śladów”.

Pan Andrzej Żuromski sam zgłosił się na komendę policji gdy usłyszał, że jest poszukiwany LISTEM GOŃCZYM wystawionym tego dnia w systemie „CHILD ALERT”.
Chcąc wyjaśnić fatalne i absurdalne POMÓWIENIE jego osoby do tej sprawy.

Został przewieziony do komendy rejonowej policji w Radomiu, gdzie spędził na tak zwanym „dołku” prawie 36 godzin.
W toku czynności policyjnych sprawdzających alibi i fakty przedstawione przez pana Żuromskiego, policja uznała go (WOW – NIESAMOWITE!) za osobę niewinną podejrzanego mu czynu i zwolniono go do domu.
Zostały zabezpieczone jedynie telefony komórkowe należące do fundacji, reszta wszystkich innych rzeczy zabranych podczas zatrzymania została zwrócona.

Przedstawiamy krótkie oświadczenie video, Pana Andrzeja Żuromskiego – nagrane dzisiaj tuż po opuszczeniu komendy, w którym krótko wyjaśnia okoliczności zaistniałej sytuacji.

W związku z niesłusznym zatrzymaniem i stresem jego, oraz bliskich mu osób, prawnicy fundacji wystosują oficjalne pisma w celu wyjaśnienia i przeprosin od służb odpowiedzialnych za to przykre i bulwersujące zdarzenie.

PS. Niestety mieliśmy numery telefonów do osób, którym pomagamy i na chwilę obecną w związku z zabraniem dwóch telefonów komórkowych należących do fundacji, nie możemy się z tymi osobami skontaktować ani oni z nami!!

Dlatego chwilowo podajemy numer (530-484-207) zastępczy do rzecznika Fundacji (Pana Marcina Roli) „Pomożecie-Pomożemy” i „Akcji Stop Pomówieniom”, prosimy również media i znajomych Andrzeja do kontaktu w tym tygodniu wyłącznie pod tym numerem.

Tego samego dnia gdy zostaną nam oddane zabezpieczone telefony, podamy taką informację publicznie i wszystko wróci do normy.

Z poważaniem Marcin Rola

Wypowiedź Żuroma:

Niestety taka sytuacja miała miejsce i dwa dni byłem pozbawiony niesłusznie Wolności. Dziękuje za wsparcie osób które przez ten czas pomagały moim bliskim,oraz szczególnie Marcin Rola za wynajęcie Adwokata Pana Paweł Kozanecki ( spotkamy się jutro Panie Mecenasie) i byciu z moją mamą, która całej tej sytuacji o mały włos nie przypłaciła wylewem
Kontakt do mnie na chwilę obecną 530 484 207 ( również dla mediów)

Policja zatrzymała Żuroma

| Newsy |
O Autorze
-