Solowa płyta Resta z Dixon37

13 listopada za pośrednictwem wytwórni Step Records ukaże się na rynku debiutancki materiał reprezentanta warszawskiej ekipy. Płyta „W.N.M.” (Wiara, Nadzieja, Miłość) opowie o ulicznych realiach w mocnym stylu.

– Słuchając „W.N.M.” będzie można wywnioskować, że były lepsze i gorsze momenty w moim życiu. To że robię rap nie znaczy, że moje życie różni się diametralnie od przysłowiowego Kowalskiego. Są upadki, są wzloty, ale jeśli w tym wszystkim będzie towarzyszyć nam Wiara Nadzieja i Miłość, to jesteśmy w stanie przetrwać te najgorsze momenty i iść dalej do przodu po swoje – opowiada Rest.

Raper nakreślił również czemu właśnie teraz zdecydował się na solowe wydawnictwo i wspomina kolegów z Dixon37. – Pracując nad wydawnictwami Dixon37 ścierają się różnorodne gusta, każdy z nas lubi coś innego. Zawsze znajdujemy wspólny mianownik, czego efektem są płyty w pełnym składzie, ale w tym wypadku chciałem sam decydować co i jak zrobię, od początku do końca – tłumaczy Rest. – Ekipa trzyma się na dobre i na złe, bo nie jesteśmy jakimś sztucznym tworem na potrzeby rynku. Jesteśmy przyjaciółmi, znamy się po naście lat i to jest podstawa naszych relacji. To że działamy razem jako Dixon37 i tworzymy muzykę jest tego następstwem. Obecnie zaczęliśmy prace nad 3 albumem i na pewno w tym roku usłyszycie pierwsze single.

Solowa płyta Resta z Dixon37

| Newsy |
O Autorze
-