Ad.M.a i jej legalny debiut

Zgodnie z tradycją raperki jej płyta wylądowała na półkach sklepowych w dniu jej urodzin, czyli 12 grudnia. Album „Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię„, który jest pierwszym legalnym krążkiem w jej dorobku świętowała w krakowskim klubie Żaczek. – Dziękuję za tort i sto lat zaśpiewane przez wszystkich obecnych to był naprawdę piękny moment w moim życiu. Była to dla mnie chwila tym bardziej ważna ponieważ 12.12.2015 roku premierę miał mój pierwszy legal z którego jestem bardzo dumna – informuje raperka.

Ad.M.a opowiedziała również o swojej najnowszej płycie. – Tych 14 numerów to dwanaście miesięcy pełnych pracy i rozwoju muzycznego. Zależało mi bardzo na tym by oddać w wasze ręce płytę przepełnioną muzyką, spójną tematycznie a przede wszystkim pozwalającą poczuć moją perspektywę patrzenia na pewne tematy i poglądy. Chciałam by znalazły się na niej nie tylko zmysłowe erotyki, ale i numery imprezowe jak również kilka szczerych i intymnych utworów. To album dla wszystkich tych którzy nie boją się nowości, nie boją się zmian, nie boją się mnie.

Premiera „Gdy skrzydła w popiele, boginie schodzą na Ziemię” to także wyjątkowa chwila dla wytwórni 3/4 UDGS, która zapewnia wsparcie artystce. – Historyczny moment dla nas, debiut wydawniczy na półkach Empiku. Setki godzin pracy nad płytą i artystka na którą postawiliśmy wszystko. Efekty Was zaskoczą.

Nowy album Ad.M.y przesiąknięty kobiecą zmysłowością wprowadza nas do wewnętrznego świata raperki i ukazuje prawdę o niej samej. Obnaża przed słuchaczem swoje emocje dając mu jednocześnie niepowtarzalną okazję poznania nowej muzycznej perspektywy. Płyta oprócz eterycznych brzmień zawiera również kilka mocniejszych, elektronicznych akcentów zapewniając słuchaczowi pełną gamę doznań. Album jest dostępny we wszystkich Empikach oraz na 34udgs.pl.

Ad.M.a i jej legalny debiut

| Newsy |
O Autorze
-