Bedoes mówi kto miał wpływ na Kwiat Polskiej Młodzieży

W ostatnim czasie na YouTubie można oglądać owoc współpracy Marcina Prokopa z Browarem Namysłów. W ramach tego formatu dziennikarz zaprasza do swojego studia różne znane osoby, tym razem padło na niesamowicie popularnego obecnie Bedoesa. W trakcie wywiadu zostały poruszone kwestie jego rozmowy z KalimPawbeatsem oraz słynny konflikt z ekipą z Warszawy, mianowicie Dixon 37.

Prokop zapytał rapera o odpowiedzialność za swoje teksty i czyny, w końcu słucha go cała masa ludzi w kraju. Przytoczył przykład dziewczyny, która idąc w ślady Popka, wytatuowała sobie oczy przez, co później miała kłopoty ze swoim zdrowiem. Bedoes odpowiedział w następujący sposób: „Jak tworzyłem piosenki jak „Biały i Młody” to w ogóle o tym nie wiedziałem. Pewnego razu graliśmy festiwal w Wolsztynie. Tam był też Pawbeats i Kali. Oni wzięli mnie do siebie, do pokoju w hotelu i mieliśmy dość solidną rozmowę na temat odpowiedzialności za swoje teksty. Kali starał mi się powiedzieć: ‚Ty wiesz, że mówisz do tych wszystkich dzieciaków, a oni cię słuchają i musisz być za to odpowiedzialny?’ Ja wtedy przytakiwałem, mówiłem, że wiem, ale nie rozumiałem tego tak naprawdę. Dopiero po jakimś czasie sobie to uświadomiłem i wtedy stworzyłem ‚Kwiat Polskiej Młodzieży’. Ten krążek to owoc między innymi rozmowy z Kalim i Pawbeatsem”.

Młody raper przypomniał również o znanej sytuacji z Białegostoku, kiedy musiał uciekać przed Dixonami w bagażniku oraz o tym, że jego słuchacze często mają problem przez to, że są fanami jego muzyki.

Bedoes mówi kto miał wpływ na Kwiat Polskiej Młodzieży

| Newsy |
O Autorze
-