Hades o wolności artystycznej

Fani rapu Hadesa nie byli przez niego rozpieszczani w ostatnim czasie, albowiem aż dwa lata musieliśmy czekać na jego kolejny solowy album. Teraz wraca na scenę z płytą zatytułowaną „COMBO”. Dokładnie dwa tygodnie temu miała miejsce premiera pierwszego singla „SMOG”, w którym raper poruszał temat wzrastającego globalnego ocieplenia.

Wczoraj raper za pośrednictwem swojego konta na Facebooku podzielił się z innymi wpisem, który dotyczył wolności i kreatywności artystycznej. To, co dokładnie napisał: „Mam już dosyć. Dosyć dzielenia na pół, na czarne i białe, nowe i stare. Nienawidzę ograniczeń, ale widzę jak ludzie, sami je sobie narzucają. Jako artysta chcę czuć się wolny i nawet jeśli wymyślę sobie, że od jutra maluję obrazy, to nie oceniaj samego faktu, lecz jakość tego, co zrobię. Szanuję artystów, którzy potrafią wyjść poza swoją strefę komfortu i stworzyć oryginalne brzmienie. Zawsze inne, ale jednak we własnej stylistyce. A to jest w tym wszystkim najtrudniejsze.

Premiera krążka ma odbyć się 15 listopada, Hades w dalszym ciągu współpracuje z wytwórnią Asfalt Records i również tym razem wyda ona jego najnowszy album.

 

Hades o wolności artystycznej

| Newsy |
O Autorze
-