Machine Gun Kelly zagra w Polsce!

Raper zagra koncert w naszym kraju podczas Road Trippin Tour 2015, a odbędzie się on 21 listopada w warszawskim klubie Iskra.

MGK jest posiadaczem unikatowego flow połączonego z przyśpieszeniami, które są jego znakiem rozpoznawczym. Jego legalny debiut „Lace Up” dotarł do piątego miejsca listy Billboard 200 w pierwszym tygodniu od pojawienia się na rynku. Hity takie jak „Wild Boy” z gościnnym udziałem Waka Flocka Fame oraz „Invincible” z Ester Dean biły rekordy popularności w amerykańskich rozgłośniach radiowych. W 2013 roku wypuścił mixtape „Black Flag„, który został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez krytyków jak i fanów rapera. Na płycie można było usłyszeć zwrotki takich graczy jak: Pusha T, Meek Mill czy też Wiz Khalifa. Obecnie artysta ma w planach wydanie nowego albumu, którego tytuł to „General Admission„.

Ceny biletów na koncert wynoszą od 69 do 100 zł

Machine Gun Kelly zagra w Polsce!

| Newsy | 1 Comment
Zdjęcie profilowe raper
O Autorze
-

1 komentarz

Możesz używać znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>